elektrokolo Elvis

Domů O nás Prodej Servis Kontakty Domácí spotřebiče


> Domů > ČlánkyProdej elektrokol

Výhody elektrokola

Dělení elektrokol

Vhodnost elektrokola

Články o elektrokolech
Elvis elektro Jeřábek - podnikatel měsíce února

Firma Ing. Josefa Jeřábka – Elvis má na Jižním Městě tradici již od r. 1989. Ze začátku podnikal Ing. Jeřábek doma, později v prostorech ZŠ Květnového vítězství a v ZŠ na Pošepného. Od r. 2000 sídlí firma v Podjavorinské ulici 1601. Původně fungovala firma jako servis na opravy automatických praček, k tomu se postupně přidal prodej praček, chladniček, myček a domácích spotřebičů. V prodejně najdete také výběr ekologických prostředků na praní a mytí.

Zákazníci mají možnost využít expresní služby, to znamená opravy do 24 hodin. Servis firma provádí samozřejmě přímo v bytech, a pokud situace vyžaduje dílenskou opravu, zapůjčuje firma náhradní pračku.

Svým zákazníkům se věnuje Ing. Jeřábek také v oblasti prodeje. Podle finančních možností a prostoru, který zákazník má, mu pomůže vybrat vhodný elektrospotřebič. Kromě poradenské služby firma spotřebič doveze, odborně zapojí, přezkouší základní funkce a zákazník je seznámen s funkcí nového stroje, aby nemusel hledat v manuálu. Tím, že je zákazník seznámen s obsluhou, ubylo záručních oprav, které vznikaly nesprávným zacházením. Pokud si zákazník přeje, je možno odvézt starý spotřebič, který je pak ekologicky zpracován odbornou firmou.

Příjemnou novinkou je to, že firma nabízí prodej oblíbených ekokol. Právě na Jižním Městě, kde stále vznikají nové cyklostezky, je pro ekokola výborné využití. Prodej elektrických kol vybrali ve firmě také proto, že se stávají velmi levným prostředkem při cestě do práce, na nákup, výlet, ale i jako rehabilitační pomůcka. Jsou proti jiným motorovým vozidlům velmi šetrná k životnímu prostředí, jejich provoz je levný. Jedno nabití přijde asi na 3–5 Kč. Majitel firmy Ing. Jeřábek svým zákazníkům poradí při výběru vhodného kola z velké nabídky značek a typů. Provádí rovněž garanční prohlídky u prodávaných kol, drobný servis.

Firma si velmi zakládá na dobrém jménu, případné rekla- mace se řeší téměř okamžitě, žádná 30denní zákonná lhůta. Vždy jde o spokojenost zákazníků. A ti se sem také s důvě- rou vrací. Snaží se tady zákazníkům dát něco navíc, než co jim nabízejí obchodní řetězce.Otevírací doba Kontakty
  PO:  8  -  12  13  - 16Elvis elektroservis - ing. Josef Jeřábek
  ÚT:  8  -  12  13  - 16Praha 4 - Jižní Město Podjavorinské 1601/8
  ST:  8  -  12  13  - 16IČ 14997851
  ČT:  8  -  12  13  - 16tel.: 605 258 010, 272 934 024, 267 910 496
  PA:  8  -  12  13  - 16e-mail: elvisjosefjerabek@seznam.cz


Lectron Guewer 4freetime mpKorado Crussis Mayo - Liberty Spirit