elektrokolo Elvis

Domů O nás Prodej Servis Kontakty Domácí spotřebiče


> Domů > ČlánkyProdej elektrokol

Výhody elektrokola

Dělení elektrokol

Vhodnost elektrokola

Články o elektrokolech
Elektrokolo pro volný čas, cestu do práce i jako rehabilitační prostředek

Firma Elvis vám také kromě jiného nabízí prodej elektrokol.Výhodou je, že kola nevyžadují žádnou speciální údržbu, obsluhu zvládne každý, kdo umí jezdit na kole a není třeba řidičské oprávnění. Rychlost kola je zákonem omezena na 25 km/hod. Po překročení této rychlosti se motor sám odpojí a vy pokračujete vlastní silou.Výkon motoru nesmí přesáhnout 250W.

Elektrokola mají 2 základní režimy. Bez zapnutého pohonu jedete stejně, jako na jakémkoliv jízdním kole. Se zapnutým elektrickým pohonem, to je tzv. asistované šlapání, vám elektromotor umožní šlapat bez námahy v téměř jakémkoliv terénu.

Mezi důležité parametry patří výkon motoru, kapacita akumulátoru, typ akumulátoru a s tím souvisí i dojezd . Dojezd kola na baterii se uvádí cca 50-70 km. Záleží na váze jezdce a povaze terénu. Pokud dojde k vybití baterie, můžete v jízdě pokračovat klasickým způsobem. Baterie se dobíjí pomocí nabíječky a trvá přibližně 2-4 hod. Jedno nabití přijde asi na 3-5 Kč.

Zákazník si může vybrat z poměrně velké nabídky dámské , pánské, či skládací kolo. To se jednoduše složí do auta a můžete s ním jet třeba na dovolenou. Podle způsobu nejčastějšího používání můžete mít el. kolo silniční (městské), trekové, či krosové . K některým kolům je možno zakoupit i prostorný koš na nákup, ale i další doplňky. Zároveň je možno u nás zakoupit na elektrokola i nosiče na tažné zařízení automobilu.

Elektrokolo je výborný dopravní prostředek na cestu do práce, pro volný čas, ale slouží také jako rehabilitační prostředek třeba po operaci kyčelních a koleních kloubů. Jsou vhodná i pro seniory a tělesně postižené, kterým běžné kolo nevyhovuje vzhledem k pohybovým potížím. Právě ti, kteří již fyzicky nezvládnou vyšlápnout nějaký ten kopec, nebo se bojí vydat na delší cestu, si přijdou na své. Vyjedou do přírody, sportují, jsou na čerstvém vzduchu a když fyzické síly dochází, pomůže jim elektromotor kola. Kdo se jednou sveze na tomto kole, této jízdě propadne.

Kola je možno po dohodě na provozovně vyzkoušet. Výhodou je, že i firma pro své zákazníky provádí servis i bezplatnou poradenskou službu.Otevírací doba Kontakty
  PO:  8  -  12  13  - 16Elvis elektroservis - ing. Josef Jeřábek
  ÚT:  8  -  12  13  - 16Praha 4 - Jižní Město Podjavorinské 1601/8
  ST:  8  -  12  13  - 16IČ 14997851
  ČT:  8  -  12  13  - 16tel.: 605 258 010, 272 934 024, 267 910 496
  PA:  8  -  12  13  - 16e-mail: elvisjosefjerabek@seznam.cz


Lectron Guewer 4freetime mpKorado Crussis Mayo - Liberty Spirit